www.atanors.lv
"Tu vari izvēlēties kādu pagātni radīsi... "
lv | en

 

 

 

 

 

 

 

 

Atanors - no arābu vārda "al-tannur" viduslaiku alķīmijā, krāsns, kurā norisinās fiziskas, mistiskas un garīgas pārvērtības. 

Pakalpojumi

 
 Zeltīšana
 Greznu interjeru dekorā nereti tiek izmantots zelts, kas piedod īpašu eleganci un smalkumu. Materiāls, kuram nav līdzvērtīgu, rada izcili smalku rotaļu un dzīvīgumu interjerā.
 Piedāvājam restaurāciju un rekonstrukciju ar lapiņu zeltu interjera dekorā – ģipša veidojumu karnīzēm un rozetēm, gleznu rāmjiem, mēbelēm, krāsns podiņiem, metāla priekšmetiem.

 Interjera polihromijas restaurācija
 Vēsturiskie interjeri veidoti atbilstoši ēkas būvniecības, pārbūves un atjaunošanas laika modes stilistikas un polihromā krāsojuma tendencēm, izmantojot šim periodam raksturīgos materiālus un metodes.
 Atjaunojam oriģinālo krāsojumu, kas sevī var ietvert dažādu tehniku pielietojumu. Trafaretu ar brīvrokas tehnikas iegleznojumiem, „āderējumu” jeb koka un akmens imitācijas krāsojuma restaurāciju, kā arī bronzējuma restaurāciju.

 Interjera polihromijas izpēte
 Lietas, ēku interjeri laika gaitā ieguvuši bagātu uzslāņojumu, kas slēpj oriģinālo krāsojumu, kas bieži ir visskaistākais un stilistiski visinteresantākais, kā arī sniedz liecību par ēkas cēlāju, mākslinieku un pasūtītāju gaumi. Ne vienmēr arhīvos un vēsturiskajos materiālos ir atrodama informācija par ēkas interjeru, ja ir, tad tā ir ļoti vispārināta, bez detalizēta apraksta un krāsu paraugiem. Izpētes procesā tiek veidoti atseguma laukumi, fiksēta, analizēta un apkopota iegūtā informācija par interjeru.

 Krāsns podiņu restaurācija
 Vēsturiskās krāsnis telpā bieži dominē kā galvenais akcents. Laika gaitā vairāk vai mazāk ciešot, tā zaudē savu spožumu , bieži parādās robi, iedauzījumi, keramiskās glazūras, zeltījuma un krāsoto krāsns podiņu bojājumi.
 Piedāvājam uzlabot krāsns vizuālo izskatu veicot podiņu un flīžu tehnisko, krāsu polihromijas un zeltījuma restaurāciju.

Dekoratīvais krāsojums
Katru gadu tiek pārdots tūkstošiem litru krāsas telpu interjera dekorēšanai, jo krāsa ir viens no ātrākajiem un lētākajiem veidiem, kā pārveidot vidi. Krāsai ir neskaitāmi daudz dažādu toņu un struktūras veidu.. Tā ne tikai uzlabo un aizsargā interjeru ēkai, kurā mēs dzīvojam un strādājam, tā maina veidu, kā mēs to redzam, tā, ka pat tā struktūra var šķist mainījusies. Atkarībā no tā, kā tā tiek izmantota, ar krāsu ir iespējams nelielus objektus padarīt vizuāli lielākus un lielus mazāk uzkrītošus, atjaunot novecojušas un padilušas virsmas vai piedot pavisam jauniem objektiem senatnīgu izskatu.


Gliemezis  ir mēness simbols, jo Gliemezis ar saviem taustekļiem te parādās, te atkal pazūd savā čaulā. Gliemezis ir mūžīgi pieaugušā un mūžīgi dilstošā mēness tēls un mūžīgas atjaunotnes simbols.

Čaulas formas dēļ Gliemezi simboliski salīdzina ar Spirāli – atgriešanās un atjaunotnes simbolu.Izstrādāts ar DIRcms